Типовий Франківськ - У грудні відбудеться сесія Івано-Франківської ...

Міський голова Руслан Марцінків видав розпорядження “Про скликання позачергової 40 сесії міської ради сьомого скликання”.

На обговорення сесії міської ради пропонується винести питання:

1. Про схвалення проєктів рішень щодо добровільного приєднання Тисменичанської та Каміннецької сільських територіальних громад Надвірнянського району Івано-Франківської області до Івано-Франківської міської територіальної громади.
2. Про добровільне приєднання Узинської сільської територіальної громади Тисменицького району Івано-Франківської області до Івано-Франківської міської територіальної громади.
3. Про добровільне приєднання Братковецької сільської територіальної громади Тисменицького району Івано-Франківської області до Івано-Франківської міської територіальної громади
4. Про внесення змін до рішення міської ради від 01.12.2015р. №4-1 «Про затвердження структури виконавчих органів ради, загальної чисельності апарату ради та її виконавчих органів»
5. Про утворення старостинських округів.
6. Про виконання обов’язків старости.
7. Про внесення змін до рішення Івано-Франківської міської ради від 01.12.2015р. №6-1 «Про утворення виконавчого комітету».
8. Про реорганізацію Братковецької сільської ради та Узинської сільської ради шляхом приєднання до Івано-Франківської міської ради.
9. Про затвердження загальної чисельності апарату сільських рад та їх виконавчих органів.
10. Різне.

Підписуйтесь на канал Версій в Telegram та читайте нас у Facebook. Завжди цікаві та актуальні новини!