Цього разу «Репортер» відзначає голову Івано-Франківської обласної ради. За красномовність. У вів­торок, 24 вересня, на прес-конференції Скрипничук назвав народного депутата Олеся Донія, який пройшов до Верховної Ради від Прикарпаття, «фраєрком» і «депутатиком».

«Написав він листа і виступає у Верховній Раді постійно, що-от Івано-Франківська обласна рада називається такою націоналістичною, а щодо вшанувати генерала Шухевича, ні копійки не дала, – насамкінець зустрічі з журналістами вилив своє обурення Василь Скрипничук. – Ну бреше, аж з носа пар валить».

За словами голови облради, ще 20 серпня, уже не маючи коштів, понавишукуючи з усіх боків, рада при уточненні бюджету таки виділила 90 тисяч на ліквідацію заборгованості за минулий рік по селу Тишківці (там знаходиться музей Шухевича). Крім того, Тишківська сільрада виграла грант від облради на 75 тисяч.

«І після цього цей депутатик має совість заявляти, що обласна рада нічого не робить, – підсумував Скрипничук. – Сам він нічого не робить і не знає, що тут робиться. Хоч би на сесію раз прийшов».

Двохвилинна емоційна тирада викликала бурю в інтернеті. Доній також не забарився із відповіддю та вже за кілька годин опублікував свій допис, де таки наполягає, що облрада нічого на музей не давала. А ще більше наголошує на тому, що голова облради дозволяє собі використовувати «бандитський сленг». «Очевидно, нинішні високопосадовці від «Свободи» беруть приклад з Віктора Януковича з його вікопомними «шлеперами».

Що не кажіть, а таку реакцію й таке порівняння можна було передбачити. І плюсів партії, репутацію якої, як вона запевняє, намагаються зіпсувати з усіх боків, цей спіч не додав. Певно, варто таки вибирати слова…

Більше про тлумачення слова “фраєрок” в аудіозаписі: Скрипничук вирішив навчити ЗМІ філології.