Цього року на Прикарпатті приватизували сім державних об'єктів

У роботі – ще близько 50 об’єктів, які треба підготувати до приватизації. Про це на пресконференції сказав начальник Регіонального відділення Фонду державного майна України по Івано-Франківській, Чернівецькій та Тернопільській областях Володимир Солонина.

Також станом на сьогодні укладено 398 договорів на оренду державного майна. Щорічно держбюджет отримує з оренди близько 14 мільйонів гривень, пишуть Версії з посиланням на Суспільне.

За словами Володимира Солонини, вартість колишнього об’єкта водного господарства у Калуському районі під час аукціону зросла у 169 разів. Початкова вартість була 12,5 тисяч і зросла до 4 мільйонів 825 тисяч.

“По нашому регіону було оголошено аукціон з передачі майна в оренду приміщення площею 55, 8 квадратних метрів на першому поверсі адмінбудівлі по вулиці Гаркуші, 2. Це в центрі Івано-Франківська. Аукціон з передачі цього майна в оренду відбудеться 16-го жовтня. Прийом документів триває до 15”, – розповідає заступниця начальника відділу орендних відносин Регіонального відділення Фонду державного майна України Оксана Гординська.

Авторка: Оксана Василик

Підписуйтесь на канал Версій в Telegram та читайте нас у Facebook. Завжди цікаві та актуальні новини!