Фільм створений за підтримки Держкіно, повідомляється на офіційній сторінці Держкіно у Фейсбуці.

Фільм розповідає про 11-річну самотню дівчинку на ім’я Поліна, яка потрапляє по той бік кіноекрану, де живуть казкові герої і ховаються страшні таємниці, пишуть Версії з посиланням на КУРС.

У фільмі задіяно міжнародний акторський склад, включаючи європейських та українських зірок. Головну роль виконує 11-річна українка Поліна Печененко – онучка Юрія АртеменкаВасиль Вірастюк отримав роль глухонімого вікінга, який закоханий у принцесу, (останню зіграла Яна Новікова), а співачка Джамала – роль фрейліни королеви.

Також одну з головних ролей виконає відомий французький актор Жан Рено.

Оператором виступив триразовий лауреат премії “Сезар” Т’єррі Арбоґаст, відомий багаторічним співавторством з Люком Бессоном.

Фільм знятий французькою мовою (з невеликою кількістю реплік українською та англійською мовами). Для прокату в Україні фільм було повністю дубльовано українською.

“Цьогоріч пригодницьке фентезі “Поліна” – це один із найочікуваніших у прокаті фільмів для дитячої аудиторії. Це також одна з двох картин, підтриманих Держкіно, в якій глядачі побачать зірку світового кінематографа Жана Рено”, – зазначив Голова Держкіно Пилип Іллєнко.