Цього разу в нашій постійній рубриці аж двоє обласних очільників. Те, про що так довго пліткували, сталося – Вишиванюк уже не голова Івано-Франківської ОДА. Тепер він радник президента, і це своєрідна відставка. Адже навряд чи Янукович нині слухає радників,от добрий духовник йому б не завадив.

Михайло Вишиванюк – довгожитель-рекордсмен серед українських губернаторів, він двічі керував Прикарпаттям, майже вісім і понад три роки. Ґаздував як має бути: карав, милував, міг і притиснути, і домовитись. Ілюстрацією його авторитету в області стало повернення на посаду 2010 року. Тоді сесійна зала Білої хати нагадувала автобус на Калуш. Чиновники, депутати, бізнесмени стояли навіть у проході. Чи всі раділи щиро – інше питання, але виглядало – ну просто повернення блудного батька.

Чому звільнили? Скоро знову вибори. І вже, напевно, не так важливо, що буде з областю, головне – партія. Регіонали готуються до бою, тож хитромудрих ґаздів їм не треба. Певно, Янукович так і не повірив у щирість слів Вишиванюка про те, що президент – український Черчілль. А шкода, порівняння дотепне. У будь-якому разі двічі голова ОДА навряд чи сидітиме тихим пенсіонером – він точно знай­де, де себе подіти та іншим допомогти.

Василь Чуднов, голова обласної організації Партії регіонів, а тепер і очільник Прикарпаття, поки що нічим екстраординарним не відзначився. Досвідчений бізнесмен – 100 %. Політик – зовні нічого не видно. Яким буде обласним керманичем – подивимось. Уже на першій прес-конференції пообіцяв нещадно воювати з хабарниками, але це традиційно для новопризначених.

…Коли помер генсек Брежнєв, купа совкового люду переживала, чи не буде війни. Справді, не смійтеся. Адже, на їхню думку, планета тоді лишилася головного борця за мир. І що? Тримаймося – війни не буде.