Студентам вишів можуть провести екзамени онлайн – Міносвіти

У ході розмови ректор поінформував студентів, як відбуватиметься здача іспитів, кваліфікаційних екзаменів та захист кваліфікаційних робіт, вступ в магістратуру. Для цього, за його словами, університет використає хмарну платформу pu.webex.com.

У виші зазначили, що можливість застосовувати цю унікальну технологію Прикарпатський університет отримав завдяки трирічному проєкту створення Проєктно-освітнього центру “Агенти змін”, що фінансується за кошти секторальної бюджетної підтримки Європейського Союзу. Програмний продукт забезпечує проведення телеконференцій за технологією Cisco WebEx Meetings, аудіо нарад з функцією запису.

Особисті зустрічі з викладачами чекають лише на вступників до магістратури Інституту мистецтв. Це відбуватиметься у спеціальних аудиторіях за умови дотримання всіх правил карантину, зокрема, дистанції між вступниками та членами приймальної комісії.

Ректор також зазначив, що наразі в університеті вирішуються питання процедури видачі дипломів цьогорічним випускникам.

«Ще з 2012 року в університеті ведеться робота щодо функціонування дистанційної платформи. Тому сьогодні, в умовах нових реалій, університет технічно готовий і має всі потрібні ресурси для проведення дистанційного навчання та здачі екзаменаційної сесії», – зазначив Цепенда.

Підписуйтесь на канал Версій в Telegram та читайте нас у Facebook. Завжди цікаві та актуальні новини!