Напередодні в Музеї історії техніки відкрили п’ятий Львівський весняний тиждень моди, йдеться в “ТСН. Особливе”.

Від сьогодні покази відбуватимуться щовечора, і не лише в самому Львові, а й у курортних містечках області. Львівський тиждень моди називають одним із наймасштабніших у Східній Європі.

Спеціальний гість цьогорічного Lviv Fashion Week Федіар Возіанов – український дизайнер, який прославився в Італії. Гостями Lviv Fashion Week раніше були японський дизайнер Такада Кензо, колишній президент компанії Жан-Поля Готьє, Дональд Потар та відомий російський кутюр’є В’ячеслав Зайцев.

Надворі мінус чотири, усередині – не набагато тепліше. У моделей ледь зуб на зуб потрапляє.

“Дуже холодно. Тут є два калорифера, ми тут дихаємо один на одного. Ми всі з файним настроєм, жартуємо, що ми ніби у маршрутці. Тут простору небагато. Подіум у нас дуже класний, бачили, дорожка взагалі шикарна”, – говорять моделі.

Львівський тиждень моди відкривають у трамвайному депо. Організатори кажуть, такі незвичні місця для показів це модно, а заради краси можна і потерпіти.

“Ніхто не сподівався коли вибирали площадку, що буде мінусова температура. Погода диктує своє і не відступає, але я думаю, все що ми запланували все відбудеться. Чому саме тут? Тут багато проходило різних арт-проектів, виставок, тут відбувався показ Оксани Караванської. В Європі такі площадки дуже актуальні”, – поділився організатор Lviv Fashion Week Петро Нестеренко-Ланько.