Територіальні виборчі комісії визнали обраними 9 237 депутатів 406 місцевих  рад та 492 сільських, селищних, міських голів « Центральна виборча комісія

Таке рішення ухвалила Центральна виборча комісія на засіданні вчора, 27 листопада, пишуть Версії з посиланням на Фіртку.

“До Комісії надійшла Постанова Верховної Ради України про дострокове припинення повноважень народного депутата України Андрійовича З.М., обраного в одномандатному виборчому окрузі № 87 (Івано-Франківська область), за особистою заявою. Відтак Комісія призначила проміжні вибори народного депутата України у зазначеному окрузі на неділю, 28 березня 2021 року”, – йдеться у рішенні.

Окрім того, взяли до відома, що виборчий процес вказаних проміжних виборів починається за 60 днів до дня виборів, а саме 27 січня 2021 року.

Згідно з законом, народний депутат не може поєднувати парламентську діяльність з роботою, зокрема, в органах державної влади та місцевого самоврядування. Відтак вже колишній нардеп Зіновій Андрійович (фракція “Слуга народу”) склав депутатські повноваження після того, як його обрали міським головою Надвірної.

Підписуйтесь на канал Версій в Telegram та читайте нас у Facebook. Завжди цікаві та актуальні новини!