Розглянувши заяви громадян України про самовисування разом з іншими документами, Комісія зареєструвала сім кандидатів у народні депутати України в одномандатних виборчих округах на проміжних виборах народних депутатів України 17 липня 2016 року, інформують Версії з посиланням на Вікна.

Зокрема, у виборчому округу №85 з центром у Калуші ЦВК зареєструвала самовисуванця Святослава Кавінського. Він став першим офіційним кандидатом на проміжних виборах у Верховну Раду від цього округу.

На минулих виборах Святослав Кавінський балотувався в Івано-Франківську обласну раду від БПП “Солідарність”, проте не пройшов.

Святослав Кавінський балотувався по виборчому округу №79 і набрав 16,9% голосів, випередивши Вікторію Дротянко від ВО “Свобода” на 1,6% та Володимира Іваницького від “УКРОПУ” приблизно на 2%.

Кандидат у нардепи — переселенець із Криму, проте родом із Калущини. Працював першим заступником голови Калуської РДА у час, коли адміністрацію очолював Микола Жовнір. Минулого ркоу на виборах у Калуші стартував вперше.