В Івано-Франківськ автобуси повинні бути поставлені до 1 березня.

У тендері на поставку комунальному підприємству “Електроавтотранс” (Івано-Франківськ) 12 низькопольних великих міських автобусів перемогло ТОВ “Сучасні вантажівки”, що входить до складу великого українського Автомобільного холдингу АВТЕК, запропонувавши автобуси Guleryuz Cobra GD 272 LF виробництва Туреччини за 65,995 млн грн при очікуваній сумі закупівлі 70,8 млн грн, пишуть Версії з посиланням на ЦТС.

Згідно з результатами аукціону, який відбувся в четвер у системі Prozorro, початкова пропозиція переможця становила 70,632 млн грн. В аукціоні також брали участь ТОВ “Авто-Регіон” (Київ), яке пропонувало аналогічні турецькі автобуси спочатку за 70,8 млн грн і знизивши ціну в ході торгів до 66 млн грн. Третім учасником торгів було ТОВ “Автоград-2007” (Черкаси), яке пропонувало автобуси Isuzu Citiport, також вироблені в Туреччині. Остаточна пропозиція ціни склала 69,92 млн грн, інформує  Інтерфакс-Україна.

Згідно техумовам, повністю з низькою підлогою автобуси довжиною не менше 11,9 м повинні бути випущені не раніше 2018 року, відповідати екологічному стандарту Євро-5, мати пасажиромісткість 94 чоловік при 26 сидячих (в тому числі пріоритетних категорій). Термін поставки – до 1 березня 2019 року.

Українські виробники автобусів і їхні дилери заявки на тендер не подавали. У той же час ТОВ “УКРЄВРОМАЗ” – офіційний дилер білоруського Мінського автозаводу звертався до тендерного комітету зі скаргою на дискримінаційні умови тендера, зазначивши, що в техумовах детально прописаний саме автобус Guleryuz Cobra GD 272 LF. Однак скарга була залишена без розгляду.