Українці залюбки приїжджають в “Буковель”, щоб покататися на лижах, особливо, коли в містах нині безлад через нещодавній сніг. Кажуть, що сніг тут красиво укочений машинами.

bukovel2

На хороший сніг вказують і туристи з Москви. Додають, що зараз траси вільні, тому можна покататися досхочу. Але спокусливішими за ідеальний сніг і траси, не приховують відпочиваючі, виявилися “оксамитові” ціни. Щонайменше вдвічі подешевшало все: готелі, харчування, прокат гірськолижного спорядження і навіть послуги інструкторів.
Директор туристичного комплексу “Буковель” Олександр Шевченко пояснив, що не всі люди в Україні можуть дозволити собі відпочивати по високих цінах. Тому “Буковель”, враховуючи свої можливості і високі технології, дає людям можливість за доступні гроші відпочити.

Цінителі “оксамитового” відпочинку радять їхати в “Буковель” ще в квітні, тому що сніг тут довго лежить. У цьому році гірськолижний сезон на “Буковелі” планують офіційно закрити двадцять першого квітня. Запевняють, що до тих пір будуть працювати всі траси та підйомники. А одну з трас традиційно залишать “на десерт” і навіть на травневі свята тут можна буде покататися.