https://westnews.com.ua/wp-content/uploads/2018/05/31961758_1688596847891135_6439726676308918272_n.jpg

Ці три дні об’єднали захід і схід, північ і південь України, вчителів і музикантів, юристів і тележурналістів, студентів і викладачів у одну велику спільну дружню команду, в одну сім’ю.

Учасники відвідали Долинський краєзнавчий музей «Бойківщина», побували в  Гошівському монастирі, зійснили пішохідну екскурсію містом, ознайомилися з нафтовими качалками та міським озером, пишуть Версії з посиланням на WestNews.

Окрім того, молодь мала змогу познайомились із привабливою Вигодою. Вони відвідали унікальний інтерактивний Центр спадщини Вигодської вузькоколійки, де після перегляду фільму, наче маленькі діти грались з музейними експонатами.  Також учасники побували на майстер-класі від Долинської школи Йошинкан Айкідо під керівництвом Тараса Лавріва, де кожен намагався вивчити ази бойового мистецтва. А згодом, дружно вирушили у незабутню екскурсію Карпатським трамваєм, подорож яким організував Вигодський лісгосп. Також лісгосп посприяв транспорту, яким учасники їхали на знамениті Скелі Довбуша.

Разом зі тим, на сповнених сил та натхнення учасників чекав майстер-клас по художньому розпису хною від талановитої майстрині Оксани Титанич і пікнік на березі річки Свіча.

«Наскільки унікальна наша земля! В маленькому містечку Долина, немов на дні океану, ховаються справжні туристичні перлини! Живемо і не знаємо про скелі Довбуша, про вузкоколійну залізницю, не бували у Вигодському музеї… Вкотре ствердилась у думці – нам є чим хизуватись! Ми маєм розвивати туризм в таких неймовірно красивих куточках України!», – поділилася враженнями Ірина Львова з міста Севастополь.

Окрім того, в рамказ візиту учасники «Твоєї країни» мали можливість побачити Долинську солеварню, знамениті Скелі Довбуша, а також створити для себе унікальну чашку, розфорбовану власноруч на майстер-класі від креативної художниці та педагога Галини Матійчин

«Не перестаю дякувати проекту «Твоя Країна Долина», його організаторам, учасникам за ті три неймовірних дні, що ми були разом! Це було, дійсно, єднання душ і сердець людей з різних куточків України, які за такий короткий період вже відчули себе єдиною сім’єю і які створювали фантастично душевну та чудову атмосферу на проекті. Ми всі разом за ці дні встигли зробити більше, ніж деякі за все життя: вивчити історію містечка Долини, відкрити та відчути його особливості та самобутність, відвідати місцевий краєзнавчий музей «Бойківщина», побачити нафтові свердловини, відчути на губах соляний смак раніше дуже відомих соляних копалин, попаритися в бані, вивчити пару прийомів з айкідо, вдихнути свіже повітря, стоячи при цьому на скелях Довбуша і позираючи на неймовірно прекрасні краєвиди Карпат, проїхатись на трамвайчику по першій в Україні вузькоколійці, взяти участь в майстер-класі з розфарбовування чашок та багато-багато іншого», – розповіла Юрій Усманов з міста Харків.

“Дякую велике всім організаторам за досягнення спільної і важливої місії – об’єднати людей нашої Батьківщини в єдину сім’ю. Ви ще раз доказуєте, що МОЖНА ВСЕ, якщо є велика мета і щире бажання її досягти! Хочеться побажати енергії, наснаги, натхнення, успіхів та сил в реалізації тієї справи, що ви робите! Так тримати, колЄги!” – додає Юрій Усманов.