leo

 

«Листи» – авторська пісня Лео. Перша з написаних ним українською мовою, яку він вивчив за півтора роки. Музичний стиль Leo Mantis, такий у співака творчий псевдонім, унікальний в поєднанні африканського блюзу, року та інді. Про це пишуть Версії з посиланням на  на Тернополяни.

Нагадаємо, до Тернополя Лео приїхав здобувати освіту. У 2013 студент Тернопільського державного медичного університету імені І.Горбачевського отримав неабияку популярність в інтернет-спільнотах завдяки виконанню пісень гурту «Океану Ельзи».

Майбутньому хірургу подобається красива і змістовна поезія. Він залюбки слухає українські гурти, вивчає нашу мову і вдумується у зміст кожного слова. Українську мову Леонардо вивчив, спілкуючись із тернополянами та слухаючи україномовні радіостанції.

Будучи студентом третього курсу нігерієць вирішив спробувати свої сили і в проекті «Голос країни». Його спроба виявилася вдалою — музикант опинився в команді Святослава Вакарчука, але нажаль не дійшов до фіналу. Проте зумів зав’язати теплі стосунки зі своїм наставником. Відтак продюсерами кліпу стали Святослав Вакарчук та Віталій Телезін. Саунд-продюсери: Leo Mantis, Владімір Опсеніца, Віталій Телезін.

Додамо, що станом на сьогодні кліп на пісню «Листи» у мережі YouTube набрав майже 120 тис. переглядів.