Проект сполучення бульварів у 2006 році розробив НДІ «Проектреконструкція».

2019 рік підходить до завершення, тож в Управлінні капітального будівництва розповіли на якому етапі зараз дане питання, пишуть Версії з посиланням на “Фіртку“.

“Станом на зараз, існує ряд моментів, що потребують узгодження із власниками приміщень чи земельних ділянок. Десь цей процес пройшов гладко, а десь є певні підводні камені. Наприклад, у випадку невирішення ситуації із будинком, що знаходиться за адресою вулиця Хотинська, 51, доведеться проводити корегування проекту, а це фактично означатиме перезапуск всіх процедур, що є нелогічним та вимагатиме великого відрізку часу для продовження робіт. Тому міська влада працює над тим, аби знайти консенсус з приватними власниками”, – говорить Роман Галіпчак, начальник УКБ.

Сума, за яку ремонтуватимуть вулицю, – 46 440 000,00 гривень. З оголошення тендеру пройшло вже три місяці.

В Управлінні запевняють, що наразі ціна залишається незмінною. Але тим не менш, все залежить від цін на ринку будівельних матеріалів. Вже наступного року там проходитимуть масштабні ремонтні роботи.

“У минулому деякі були проблеми, проте міська влада знайшла спільну мову з приватним підприємством «Вотум» й вони звільнили необхідну ділянку від торгових приміщень.  У перспективі потрібно буде також переносити так звані «палатки» зі сторони вулиці Тичини й до Бельведерської”, – зазначає Галіпчак.

Щодо проведених робіт, то наразі на відрізку від вулиці Бельведерської до входу  в ринок укладено нижній шар покриття. На відрізку вулиці Панаса Мирного до вулиці Тичини проведено земельні роботи по влаштуванню заїзних кишень для громадського транспорту та інженерних мереж.

Також, в Управлінні додають, що відповідно до умов тендеру, завершення робіт відбудеться у 2020 році.

Підписуйтесь на канал Версій в Telegram та читайте нас у Facebook. Завжди цікаві та актуальні новини!