Про це пишуть Версії з посиланням на білоруське видання “Новы Час“.

“Це перший за багато років український фільм, що виходить у прокат в Білорусі і перший фільм, який покажуть у кінотеатрах українською мовою”, – так описали стрічку білоруські журналісти.

Побачити “Мої думки тихі” можна з 27 лютого до 4 березня в кінотеатрах:

  • “Піонер”,
  • Silver Screen Galileo,
  • VOKA Cinema by Silver Screen
  • Falcon Club
  • Бутік Кіно у Мінську.

27 лютого в 19.00 в кінотеатрі “Піонер” перед показом фільму з коротким вступним словом виступить Посол України в Республіці Білорусь Ігор Кизим.

Нагадаємо, фільм “Мої думки тихі” режисера Антоніо Лукіча здобув головний приз на індустріальній платформі Вільнюського міжнародного кінофестивалю Meeting Point Vilnius. Одну із головних ролей у кіно зіграла Ірма Вітовська – відома актриса родом з Франківщини.

Також стрічку показали на найбільшому фестивалі Австрії. У липні стрічка перемогла на кінофестивалі у Карлових варах.

Окрім того, український фільм “Мої думки тихі” повернули в прокат на вимогу глядачів після прем’єри. За 2 тижні фільм в українському прокаті зібрав понад 5 млн грн.

Стрічку до виходу готували три роки, зйомки тривали півроку, частину стрічки знімали на Закарпатті:

Фільм «Мої думки тихі» розповідає історію молодого звукорежисера Вадима, який планує емігрувати в Канаду. Та перед від’їздом за кордон він хоче записати голос рідкісного птаха в горах на Закарпатті. Ця історія, каже режисер, про стосунки сина та матері. У  цій стрічці Вітовська зіграла роль матері головного героя.

Підписуйтесь на канал Версій в Telegram та читайте нас у Facebook. Завжди цікаві та актуальні новини!