Результат пошуку зображень за запитом "гроші"

Інцидент трапився 18 серпня в супермаркеті “Гостинний дім” у селищі Богородчани. Про нього в мережі розповіла донька потерпілої  Іванна Яцків.

“В моєї мами було викрадено 400€ з гаманця, який вона забула на касі. Охоронець забрав гаманець і витягнув звідти зазначену суму. На камерах спостереження все добре видно. Охоронець і весь інший персонал стояли до останнього на своєму, що грошей ніхто не бачив і не брав! Допоки не знайшлись гроші в охоронця, заховані в пачці сигарет в його кишені! Навіть після цього, цей добродушний пан не признав свою вину!
В той час коли ми з працівниками поліції розбирались в скоєному, персонал магазину відкрито нас принижував, ображав і «проклинав», кажучи, що це все наклеп і ми брехуни. Навіть погрожували фізичною розправою, щоб ми забрались з магазину. Отже робіть висновки і оберігайте себе і своє майно”, – каже жінка.

До слова, потерпіла відзначила оперативну роботу поліції. Перед нею вибачилася лише одна з працівниць закладу та начальник охорони мережі “Гостинного дому”.

Правоохоронці повідомили, що гроші виявили при поверхневій перевірці 23-річного охоронця закладу. За цим фактом відкрите кримінальне провадження.