У Богородчанах розглядають справу щодо чиновника, якого поліціянти спіймали за кермом з ознаками сп’яніння

“Зупинивши цього водія за порушення, ми виявили у нього ознаки алкогольного сп’яніння – різкий запах з рота, тремтіння пальців та неприродній колір обличчя. Пройти тест на драгері на місці він відмовився, проїхати в нашому службовому автомобілі до медзакладу він також не захотів. Відповідно, ми склали протокол, знайшовши свідків серед перехожих”, – розповів патрульний.

Адвокат Саїва запитав Гарбара, що саме стало причиною такої надмірної уваги до нього.

“По спецлінії 102 надійшов виклик щодо даного водія – інформація, що він може знаходитись у стані алкогольного сп’яніння”, – пояснив Гарбар.

Наступне засідання призначили на 24 квітня о 8:50. На нього викличуть свідків – інший екіпаж патрульних та лікаря,  пишуть Версії з посиланням на ГК.

Кореспондент Бліц-інфо з зали суду інформує, що Саїв свою вину категорично заперечує.

“Жодного запаху з ротової порожнини чи почервоніння у мене не було”, – наголосив Саїв.

Посадовець додав, що долучить до матеріалів справи відеоказ, де видно все, що відбувалося. Зокрема, за його словами проходити освідчення на факт вживання алкоголю він не захотів, адже його автівка могла спричинити аварійну ситуацію.

“Коли приїхав водій, я запропонував сам пройти освідчення, однак патрульні не захотіли”, – розповів підсудний.

Саїв наголосив, що він весь час спілкувався з одним патрульним, а протокол підписав зовсім інший. Окрім того, патрульні не весь час вели відеозйомку, а протокол складали понад дві години. Натомість суддя зазначила, що згідно протоколу про адмінпорушення його складали 5 хвилин.