У Богородчанському районі через негоду припинили навчання у школах

Про це 21 травня йшлося під час наради під керівництвом голови обласної державної адміністрації Олега Гончарука, участь у якій взяли керівники структурних підрозділів ОДА та спеціалізованих служб.

Зазначалося, що на сьогодні в області підтоплено 3240 домоволодінь, зруйновано одну будівлю та два мости місцевого значення, евакуйовано 25 осіб, одна людина під час ліквідації негоди зникла безвісти.

Без електропостачання опинилися 4557 споживачів. Подача природного газу припинена для 1175 абонентів. У зв’язку зі стихією повністю призупинено навчання у Богородчанському районі.

На місцях підтоплення цілодобово працюють рятувальні бригади, надається допомога із відкачування води, відселення жителів, укріплення дамб на річках. За участю представників органів місцевого самоврядування створені комісії для надання фахової допомоги у подоланні наслідків стихії, пишуть Версії з посиланням на Галку.

“Інтенсивні опади на Прикарпатті спричинили значні руйнування дорожньої інфраструктури та приватних будівель, призвели до людських жертв. Хочу запевнити, що на сьогодні усі органи влади та спеціалізовані служби спільними зусиллями протистоять наслідкам негоди та надають всю необхідну допомогу постраждалим”, – зазначив Гончарук.

Слід додати, що за прогнозами синоптиків, можливе продовження випадання інтенсивних опадів у вигляді дощу. Також очікують підняття рівня води у річці Дністер на 2-3 метри.