Вкотре відкриття поліцейських станцій стало можливим завдяки спільним зусиллям прикарпатської поліції та представників влади, інформує  поліція області.

Відкрили станції керівник обласного управління поліції начальник Володимир Голубош, керівництво Долинського та Рожнятівського відділень поліції, представники органів самоврядування.

Прийшли на відкриття також місцеві мешканці.

У станції в Болехові, яка розмістилася у приміщенні Болехівської міської ради, працюватимуть два дільничних офіцери поліції та один наряд працівників сектору реагування патрульної поліції, який нестиме службу цілодобово. Поліцейська станція знаходиться за адресою: м. Болехів, вул. 24 Серпня, 11.

Цього ж дня запрацювала ще одна станція у селищі Перегінське, яка обслуговуватиме територію наближених 10 населених пунктів. У станції працюватиму два дільничних офіцери поліції, один наряд працівників сектору реагування патрульної поліції, працівники ювенальної поліції, карного розшуку та дозвільної системи. Місцева влада подбала про окреме приміщення для поліцейських, яке знаходиться на вулиці Сагайдачного, 8.

Дві станції обладнані службово-технічним та комп’ютерним обладнанням, розміщені інформаційні стенди для мешканців населених пунктів.

«Поліцейські станції у Болехові та Перегінську створені для того, щоб громадяни відчували себе максимально комфортно і безпечно. Тепер поліцейські оперативніше реагуватимуть на виклики про вчинення правопорушень. На цьому ми не зупинимося і працюватимемо далі для безпеки мешканців та гостей Івано-Франківщини», — зазначив Володимир Голубош.

 

 

Підписуйтесь на канал Версій в Telegram та читайте нас у Facebook. Завжди цікаві та актуальні новини!