У зверненні голова Брошнів-Осадської ОТГ та депутатський корпус закликають директора підприємства Івана Шикеринця та теперішніх власників приміщення зробити правильне, виважене рішення, з користю для всієї громади, а не для задоволення особистих інтересів та до 28 лютого надати відповідь.

Голова Брошнів-Осадської ОТГ Назарій Іванів з приємністю повідомив, що за сприяння народного депутата Анатолія Диріва для громади буде придбано автобус, який безоплатно перевозитиме мешканців 4 населених пунктів. Отож автостанція громаді вкрай потрібна: як для зручності пасажирів, так і для безпеки руху автобусів, пишуть Версії з посиланням на прес-службу Брошнів-Осадську ОТГ.

Варто відзначити, що ТДВ «Івано-Франківське обласне підприємство автобусних станцій» (ОПАС) не повідомляло Брошнів-Осадську селищну раду ОТГ про продаж АС. А сама будівля колишньої автостанції була продана не через аукціон, а за прямою угодою. Відтак Брошнів-Осадська ОТГ була позбавлена можливості відкупити АС у власність громади, оскільки не була поінформована.

Вказана вузлова автостанція має важливе соціальне значення не тільки для мешканців селища, а й навколишніх сіл та розташована на земельній ділянці комунальної форми власності ОТГ. Назарій Іванів вкотре наголосив, що соціально важливі об’єкти мають бути власністю громади і комунальна автостанція працюватиме виключно за цільовим призначенням.