У Бурштинській міській раді не змогли обрати секретаря

На І урочистому пленарному засіданні голова ТВК Світлана Каспрук проінформувала про підсумки виборів депутатів міської ради та міського голови Василя Андрієшина. Усі депутати та міський голова отримали посвідчення.

Так, міський голова Василь Андрієшин, зачитавши та підписавши Присягу, офіційно вступив на посаду, повідомляє Бурштинська міська рада.

Новообраних депутатів та міського голову привітала міський голова сьомого скликання Роксолана Джура, о. Дмитро Шмігель та о. Ігор Тичинський.

На ІІ пленарному засіданні депутати затвердили склад лічильної комісії. Головою стала Олена Тріщук, депутат міської ради від політичної партії “Слуга народу”, заступником голови – Ігор Карвацький, депутат міської ради від політичної партії ВО “Свобода”, а секретарем – Мар’яна Федів, депутат міської ради від політичної партії “Європейська солідарність”.

Також під час ІІ пленарного засідання відбулося два таємних голосування на посаду секретаря ради, проте депутати не підтримали обидві запропоновані кандидатури – Богдана Рибчука, депутата міської ради від політичної партії “Слуга народу” та Романа Іванюка, депутата міської ради від політичної партії “Європейська солідарність”.

Вирішили перенести розгляд питань порядку денного на ІІІ пленарне засідання, про дату проведення якого повідомлять додатково.

Підписуйтесь на канал Версій в Telegram та читайте нас у Facebook. Завжди цікаві та актуальні новини!