Пов’язане зображення

Організатори обіцяють чимало сюпризів. Зокрема, на сторінці фестивалю анонсували сміливий виступ-шоу “найадекватнішого гурта України” Хамерман Знищує Віруси і Китайського хору “Дін Дон”.

У російських пабліках ХЗВ проходять під тегом “українські деграданти”, рідкісні православні вбачають у їхніх виступах юродство, багато інших – психічні та психосексуальні відхилення всіх мастей, арт-журнали пишуть про “міждисциплінарне культурне явище”, а що побачите ви?

ХЗВ представляє собою суміш з поп-мелодій, хіп-хопу, панку, шансону і фолку, доповнюється елементами джазу і класичної опери, пишуть Версії з посиланням на Бліц-інфо.

"Хамерман знищує віруси": шоу з китайським хором "Дін-Дон"

Хм, що ж нас чекає на гелікоптерному майданчику Porto Franko | Палац Потоцьких і Поезофонія? ✈️Ну точно сміливий виступ-шоу "найадекватнішого гурта України" Хамерман Знищує Віруси і Китайського хору "Дін Дон". У російських пабліках ХЗВ проходять під тегом "українські деграданти", рідкісні православні вбачають у їхніх виступах юродство, багато інших – психічні та психосексуальні відхилення всіх мастей, арт-журнали пишуть про "міждисциплінарне культурне явище", а що побачите ви?ХЗВ представляє собою суміш з поп-мелодій, хіп-хопу, панку, шансону і фолку, доповнюється елементами джазу і класичної опери: www.youtube.com/watch?v=y151MOPMRnk ► Коли: 14 червня, 23:00, Івано-Франківськ► Вся програма фестивалю 13-17 червня: portofrankofest.com

Опубліковано PORTO FRANKO 18 травня 2018 р.