Результат пошуку зображень за запитом "біометричний паспорт"

Про це  повідомив речник Державної міграційної служби в області Василь Гультайчук, пишуть Версії з посиланням на Галку.

Він зазнавчив, що паспорти оформляються у кожному з 16 територіальних підрозділів УДМС в області. Зараз в середньому щодня по області понад 500 оформлень.

“Щодня фізично за робочий час можна прийняти 37-40 людей на одному робочому місці. На одну людину йде 15-18 хв часу на оформлення. Потрібно пройти відбитки пальців, фотографування, електронний підпис, сканування українського паспорта”, – каже Гультайчук.

У Державній міграційній службі фіксують ріст бажаючих оформити закордонні паспорти, в першу чергу – біометричні, з якими можна буде їздити в країни шенген-зони без віз. У ці тижні також фіксується “сезонний” пік клієнтів, котрі готуються до відпочинку за кордоном.

“Певне збільшення є, і це природньо, бо багато людей таких, що не їдуть вже, але “най мені буде”. Слід врахувати й те, що торік у шести районах області не оформлювалися закордонні, бо не було устаткування. А тепер оформляються паспорти мешканцям інших регіонів. Днями з видачею біометричних паспортів запрацював ЦНАП в Івано-Франківську та відновив роботу з їх оформлення “Паспортний сервіс”. Сподіваємося, що ажіотаж спаде”, – зазначив Гультайчук.