У сучасному інтер’єрі шафа-купе стала практично невід’ємною частиною, завдяки своїй ергономічності, а також різних численних варіантів дизайну і навіть можливості друку фото на дзеркалах виробу.

Такий виріб став результатом еволюції багатьох типів меблевого виробництва. Звичайно ж, шафи-купе https://www.mebelok.com/uk-ua/shafi-kupe/ сьогодні представлені в широкому асортименті меблевого магазину МебельОК, що робить їх вибір простішим, але і про характерні особливості знати все-таки варто.

Відмінні риси, які подарували шафі-купе популярність

Основною особливістю шаф-купе, якщо порівняти його з класичними виробами, є конструкція дверей. Так, дверцята шафи-купе відкриваються вздовж фасаду, не з’їдаючи при цьому зайвий простір в кімнаті. Крім того, до «родзинок» сучасного варіанта шафи можна віднести:

  • Ергономічність і економність. Завдяки тому, що замість бічних, задніх, а також верхньої та нижньої сторін шафи можуть виступати стіни, виготовлення такого виробу є малозатрамним, а тому купити таку шафу можна навіть недорого.
  • Місткість. Незважаючи на те, що шафа-купе здається компактним, його внутрішній вміст досить місткий. «Начинка» виробу або ж повністю вся конструкція найчастіше узгоджується з побажаннями замовника, що дозволяє зробити шафу більш ефективною для зберігання речей.
  • Сучасний зовнішній вигляд. Завдяки наявності численних варіантів оформлення для фасаду шафи, кожен бажаючий може підібрати і купити для себе найбільш підходящу модель. Так, шафа може бути оформлена дзеркалами, вітражними стеклами, мати піскоструминний друк і так далі. Але, пам’ятайте, що від дизайну залежить і ціна виробу.

Особливою популярністю сьогодні користуються ті моделі, які мають дзеркальні дверцята і додатково оснащені підсвічуванням. Такий дизайнерський хід дає можливість візуально збільшити загальний простір в кімнаті, а також дозволяє вигідно вписати виріб в будь-який сучасний інтер’єр.

Де шафа купе буде найбільш вигідна?

Сучасні шафи з розсувними дверцятами оптимальні як для житлових будинків, квартир, так і для офісних приміщень і окремих магазинів в торгових центрах. Серед каталогу MebelOK ви знайдете вироб під будь-які потреби.

Купуючи шафу-купе в невелику кімнату, ви купуєте можливість максимально ефективно використовувати вільне місце. Якщо ж шафа потрібна для офісу, можна вибрати дешеву модель, яка буде виконувати свої основні функції. А ось при виборі шафи-купе для будинку, як правило, особливу увагу приділяють його дизайну. Довіряйте тільки перевіреним магазинам і виробникам і тоді шафа-купе прослужить вам якомога довше.

Підписуйтесь на канал Версій в Telegram та читайте нас у Facebook. Завжди цікаві та актуальні новини!