Результат пошуку зображень за запитом "Обіцяла – показала: у Дніпрі скандальна модель роздяглася на Новому мосту заради Зеленського з Філатовим"

Дівчина обіцяла роздягнутися перед об’єктовом, коли стане відомий результат парі між мером Дніпра Борисом Філатовим і президентом Володимиром Зеленським, пишуть Версії з посиланням на Інформатор.

Увечері 14 вересня вона опублікувала фото в Instagram: на ньому вона позує в прозорій сукні. Дівчина зазначає, що оголилася не повністю, тому що доля Нового мосту досі залишається невизначеною.

«Парі в силі. Наскільки мені відомо, буде зібрана комісія, яка оцінить якість ремонту. Міст і раніше кілька разів відкривали і закривали, тому буде правильніше дочекатися офіційного вердикту… Тепер давайте дамо можливість сказати тим, у кого більше можливостей і повноважень для оцінювання. На рахунок кота: згідно сучасної копенгагенської інтерпретації, кіт, що сидів на ящику, і живий, і мертвий одночасно. Так і суперечка на рахунок мосту — виграно і програний одночасно», — написала дівчина.