Софія Андрухович, 2015

«Втретє за життя побував в автомобільній аварії. Це сталося вчора. Я не був за кермом і провини нашого водія не було – виїзд із другорядної на головну. Ми рухалися по головній. Постраждала Софія, бо удар припав якраз із лівого боку в її пасажирське сидіння, де вона сиділа з Варварою», – написав він. Про це пишуть Версії з посиланням на zaxid.net.

За його словами, письменниці вдалося обійтись без серйозних ушкоджень. «Швидка приїхала вчасно і все зробили акуратно і правильно. Ні струсу, ні якихось серйозних ушкоджень. Поранення склом і забій грудної клітини з лівого боку. У Варвари була справжня ініціація. Подряпане підборіддя і вигляд закривавленої мами. Щастя, що швидкість була невелика (населений пункт) і нас лише розвернуло на 180 градусів на нашій смузі. Ми не перевернулися, не вдарилися в дерево, не відлетіли в бетонний паркан, не врізалися в стовп, не опинилися на зустрічній», – зазначив Андрій Бондар.

Винним в ДТП він вважає водія, що зіткнувся із їх машиною при виїзді на головну дорогу: «Я просто досі не можу зрозуміти, чому молодий хлопець за кермом навіть не спробував загальмувати. Він, як камікадзе, просто йшов на таран. За ним не було жодного гальмівного шляху. По 20 років, «Таврія», троє хлопців, тверезі. Олімпійський спокій: «Я не увидел знак», «Зачем вы кричите, ведь все уже случилось».