news-image: Франківським школярам розкажуть про життя без корупції

Участь у проекті «Свідомий вибір учнівської молоді» беруть 11 шкіл Івано-Франківська. У кожному з десятих класів відбудеться по 3 уроки. Фасилітаторами будуть шкільні психологи, які пройшли спеціальну підготовку з київськими тренерами. Вони спілкуватимуться зі старшокласниками про природу корупції та зіграють з ними у гру «Антикорупційна мафія». Основна мета: мотивувати учнів розрізняти корупційні дії, які нерідко позитивно сприймаються суспільством, та навчитися вирішувати проблеми без використання корупційних схем, пишуть Версії з посиланням на Бліц-інфо.

«В Україні високий рівень толерантності до корупції, – розповідає керівник проекту Юлія Баволяк. – Молодь не усвідомлює, що певна дія може бути корупцією. Зараз у країні багато розмов про громадянське суспільство. Виховувати його потрібно ще в юному віці. Тому ми вирішили приділити особливу увагу старшокласникам. Адже саме ці люди через 10-15 років продовжать розбудову держави».

Започаткувала проект ГО “Громадська ініціатива Галичини” за підтримки «USAID_ВзаємоДія» та за погодження Департаменту освіти та науки Івано-Франківської міської ради. Партнером проекту є ГО «Затишне Місто»( м. Дрогобич). Антикорупційні уроки пройдуть також у школах Дрогобича. Крім того, відбудеться серія воркшопів для франківських та дрогобицьких учнів. Завершиться проект антикорупційним форумом.