Новини Львова: Львівська освіта на карантині, тому школа переїхала додому  до учнів

15 вересня депутати Івано-Франківської міської ради підтримали рішення «Про забезпечення права на освіту жителям Івано-Франківської міської територіальної громади».

«Вчора я звернулася до батьків з тим, як розпочалося дистанційне навчання у школах. Скажу вам, що ситуація дуже різна, місцями просто плачевна. Тому сьогодні я тут, щоб наголосити вам: батьки мають працювати, а діти навчатися. Ми маємо допомогти батькам і дітям навчатися. Ми маємо забезпечити конституційне право дітей на навчання», – звернулася до депутатів перед розглядом питання голова ГО «Мами Прикарпаття» Мар’яна Вершиніна.

Проєкт рішення на сесію підготував депутат від «Європейської Солідарності» Сергій Палійчук.

Сергій Палійчук

Відповідно до рішення, в місті поетапно відкриватимуть дошкільні навчальні заклади з 15 вересня. Учні 1-4 класів зможуть піти до школи з 21 вересня, а учні 5-12 класів – з 28 вересня.

Батьки самостійно зможуть обрати форму навчання для дітей. Якщо вони вирішать, що дитині краще навчатися дистанційно, то мають звернутися з відповідною заявою до навчального закладу, заклад зі свого боку повинен забезпечити дистанційну форму навчання.

Депутати рекомендують Національній поліції утриматися від притягнення до відповідальності фізичних чи юридичних осіб, які діятимуть у відповідності до цього рішення

«Дуже добре, що Сергій (Палійчук, — ред.) передбачив поетапне відкриття закладів. Це дозволить нам моніторити ситуацію», – прокоментував проєкт рішення міський голова Руслан Марцінків.

Підписуйтесь на канал Версій в Telegram та читайте нас у Facebook. Завжди цікаві та актуальні новини!