http://www.galka.if.ua/wp-content/uploads/2016/05/trubi.jpg

Земляні роботи проведені на вулиці Гната Хоткевича біля будинку 73. Бригада працівників ДМП «ІФ ТКЕ» після вскриття аварійної ділянки побачили  труби теплової мережі, затоплені фекалійними водами з каналізаційної мережі прилеглого будинку,  про це пишуть Версії  з посиланням на  прес-службу “Теплокомуненерго”.

Стан проржавілих труб просто кепський, адже постійне перебування у такій «купелі» руйнівним чином впливає на теплову мережу. Просто зверху труби видно неозброєним оком великий отвір, що утворився під дією іржі. Так, аварійна ділянка труб буде замінена на нові попередньо ізольовані труби, але без відповідного ремонту каналізаційної мережі усі зусилля та витрачені кошти можуть стати марними.

Аналогічна каналізаційна «повінь» спостерігається і в підвальних приміщеннях цього будинку. Стічні води течуть із численних поривів на землю і не окремими краплями, а ніби з джерела, руйнуючи арматуру, підмиваючи фундамент будинку. Звичайно, що усі ці водні «росоли» під землею перетікають до теплової мережі, яка розташована нижче за рівнем. Але це вже проблема жильців будинку та балансоутримувача споруди.

http://www.galka.if.ua/wp-content/uploads/2016/05/trubi2.jpg

Наразі бригада підприємства готується до проведення ремонтних робіт, відкачування води і заміни зіржавілої ділянки труб.

http://www.galka.if.ua/wp-content/uploads/2016/05/trubi-3.jpg