Похожее изображение

Про цей випадок повідомив на оперативній нараді  заступник начальника Івано-Франківського відділу поліції Леонід Гончарук, пишуть Версії.

“24 травня всі святкували Останній дзвінок і мала місце неприємна подія. По вулиці Бандери близько десяти неповнолітніх осіб віком від 14 до 17 років розпивали алкогольні напої”, – розповів поліціянт.

На момент затримання всі неповнолітні були в стадії сильного алкогольного сп’яніння. В компанії також був 25-річний хлопець, який купував випускникам спиртне.

“Складено сім адмінпротоколів за статтею 184 КУпАП на батьків за неналежне виховання і догляд за дітьми та один протокол по статті 180 КУпАП на повнолітнього хлопця, який купував їм алкоголь і споював неповнолітніх”, – повідомив Гончарук.

Статті 184 КУпАП “Невиконання батьками або особами, що їх замінюють, обов’язків щодо виховання дітей” передбачає покарання у вигляді накладення штрафу на батьків або осіб, які їх замінюють, від п’ятдесяти до ста неоподатковуваних мінімумів доходів громадян – від 850 до 1700 гривень.