Громади зможуть робити дитячі садочки у філіях опорних шкіл ...

Про це кореспондентам Суспільного розповіла заступниця директора міського департаменту освіти та науки Наталія Микула.

Перелік необхідних документів не змінився – реєстраційна картка, свідоцтво про народження, довідка з місця роботи батьків і від лікаря.

У молодші дошкільні групи початкової школи ім. Софії Русової станом на 12:00 третього серпня подали сім заяв на зарахування дітей.

Тетяна Совтус віддає у садок дочку Софію. Жінка живе у Галичі, але працює у Франківську. Тож готова щодня привозити у цей заклад свою доньку.

“Складнощів із подачею документів немає жодних. Садочок знаємо по відгуках батьків. Тому саме сюди дуже хотіли віддати свою дочку”, – каже Тетяна Совтус.

У початковій школі імені Софії Русової є шість дошкільних груп. Сьогодні розпочали прийом документів у дві молодші групи. За словами директорки закладу Тетяни Хребтик, готові прийняти до 60 дітей. Батьків зустрічають на вулиці. Для них передбачені антисептик і маски.

“Прийом відбувається на вулиці – є спеціально облаштоване місце. У випадку дощу – у коридорчику. Вхід всередину закладу для батьків заборонений, оскільки ми є черговим садочком”, – розповідає Тетяна Хребтик.

Цього року у 37 міських дитячих садочків, за попередніми підрахунками, зарахують близько двох тисяч дітей. Про це повідомила заступниця директора міського департаменту освіти та науки Наталія Микула. За її словами, кардинальних змін пандемія і карантин у роботу садків не внесли.

“З першого вересня складатимемо списки – не більше 20-ти дітей. Раніше можна було від 27-30-ти. Це рекомендація головного санітарного лікаря України. Кожен керівник закладу буде дотримуватись”, – розповідає Наталія Микула.

До слова, зараз у місті працює дев’ять чергових садків, які можуть прийняти півтори тисячі дітей. За словами Наталії Микули, вони заповнені на 75% – сьогодні зранку до закладів привели трохи більше півтисячі дітей.

Авторка: Наталія Олексієнко

 

 

Підписуйтесь на канал Версій в Telegram та читайте нас у Facebook. Завжди цікаві та актуальні новини!