Видатні музикантки з Данії та Болгарії виступлять на сцені Івано-Франківської філармонії

«Ці прекрасні дві дівчини, молоді музиканти, але вже знані у Європі. Виступали з різними оркестрами, були лауреатками міжнародних конкурсів», – зауважив у коментарі  куратор напрямку класичної музики на фестивалі Ілля Разумейко. Про це пишуть Версії з посиланням на Галку.

Концерт відбудеться 11 червня о 19 годині  в Івано-Франківський обласній філармонії.

Елізабет Нільсен виконає фортепіанний концерт №2 Дмитра Шостаковича у супроводі оркестру під орудою Віктора Олійника. Іва Недева – концерт Яна Сібеліуса для скрипки та симфонічного оркестру.

З повною програмою фестивалю, який триватиме у місті з 8 до 12 червня можна ознайомитися за посиланням.

Нагадаємо, на експериментальній та класичній сцені фестивалю виступлять близько 12 артистів  з Австрії, Болгарії, Данії, України, Росії. Буде охоплена вся історія музики від бароко до найбільш сучасних електронних композицій. Можна буде послухати оперну музику на залізничному вокзалі,електронну  – у музеї, імпровізаційну та треш-музику у барі , відвідати нічний піжамний концерт у драмтеатрі.

Також діятиме напрямок альтернативної музики. Виступатимуть Onuka, Brutto&Ляпис, Pur:Pur, Dakh Daughters, Panivalkova, Maut, The Erised, Qarpa, Bria Blessing, Mari Cheba.