Захід розпочався із урочистого внесення прапора України та виконання гімну. Після цього вітальне слово взяли голови франківської ОДА Олег Гончарук і франківської облради Олександр Сич. Олег Гончарук каже, що вже традиційно в день святої Покрови, 14 жовтня, Україна згадує своїх героїв, які впродовж всієї історії захищали землю, пишуть Версії з посиланням на Галку.

“Ми схиляємо голови також і перед героями сьогодення, які боронять країну від військового агресора. Саме нова українська армія – це результат успішних змін, які відбуваються в нашій країні. Ми маємо зробити нашу країну сильною, могутньою.”

Крім того, Гончарук згадав нещодавнє рішення Синоду Вселенського патріархату про надання томосу українській церкві. На його думку, це дуже важливий крок у релігійному розвитку країни.

“Здоров’я всім і мирного неба! Слава військовослужбовцям і слава Україні!”, – побажав усім присутнім Гончарук.

Олександр Сич зауважив, що в цей святковий день потрібно віддати шану усім воїнам, які гинули за волю України.

“Хтось був катований, репресований, вивезений, хтось і зараз бореться за незалежність. Шануймо їх! Вітаю усіх з прийдешнім Днем захисника України та зі святом Покрови. Хай наших бійців оберігає Матір Божа. Вітаю кожну прикарпатську родину та ветеранів ОУН-УПА”, – додав Олександр Сич.