У франківському ресторані п’яний охоронець чіплявся до клієнток (ФОТОФАКТ)

В черзі до вбиральні до неї підійшов п’яний охоронець, посмикав за ручку туалету, а коли із вбиральні хтось вийшов, чоловік зловив дівчину за лікоть і почав тягнути в кабінку. Про це пишуть Версії з посиланням на “Галку”.

Як повідомила Злата, вона вирвалась і шокована пішла назад до друзів, де дізналась, що хвилин десять тому охоронець так само зловив за руку і тягнув її подругу.

Один із друзів викликав службу охорони “АРТЕ”, бо, судячи з форми охоронця, він працює саме там.

“Охоронці приїхали, побалакали з чоловіком на виході з закладу, покурили і відпустили його назад в бар. І самі зібрались їхати. На наше “і це все?” представник служби розвернувся, пішов назад в бар, знову виволік на вулицю охоронця і “послав” його, після чого ще чомусь додав: “Ти хоч би форму зняв!”. Таке відчуття, якщо він зніме форму, то може продовжувати розпускати руки, бо “нічого не буде”, – прокоментувала дівчина.

Варто теж зазначити, що представники “АРТЕ” запевняли компанію молодих людей, що ніхто “з їхніх” в “Гранд Америці” не працює, хоча заклад користується саме їх послугами.

Зі слів франківчанки, у закладі на скаргу дівчини відповіли майже через 24 години. Написали, що їм прикро за інцидент і що вони “замінили його” (тобто охоронця), як тільки побачили таку поведінку.