У рамках першого етапу відбулися три тури. Перший був теоретичним і відбувся у понеділок, 13 березня. Студенти складали 150 тестів, взятих з бази даних питань Крок М «Сестринська справа». Студенти, які набрали на тестових завданнях 90 і більше відсотків, пройшли до другого туру. Другий, практичний, тур відбувся у четвер, 16 березня, в Навчально-практичному центрі. До нього пройшли 10 кращих студентів.

Фінальний тур відбувся у понеділок, 20 березня. За перемогу змагалися четверо кращих студентів.

«Третій тур включав у себе випробування з дисциплін «Основи медсестринства», «Медсестринство в терапії», «Медсестринство в хірургії» та «Медсестринство в педіатрії», — розповідає завідувач сестринського відділення Медичного коледжу ІФНМУ Галина Гвоздецька. — З кожної дисципліни студентки мали виконати два практичних завдання, що стосувались маніпуляцій медсестри. На кожне завдання їм відвели 15 хвилин».

«Практичні навики — це найважливіше для медсестри, і сьогодні кожна з учасниць отримала цікавий досвід, — говорить директор Медичного коледжу Юрій Боцюрко. — Звісно, у студентських відповідях були й позитиви, і недоліки, але в них ще все попереду, є час виправитися перед державною атестацією, яка відбудеться наприкінці червня. Ми дякуємо студентам за участь у конкурсі, а переможцю бажаємо успіхів у наступному етапі».

Переможцем першого етапу конкурсу стала студентка третього курсу 29 групи Роксолана Параскевич. Друге місце посіла Марія Мацьків, третьою стала Юлія Панівник, четверте місце зайняла Іванна Фітьковська. Кожна з них отримала сертифікат учасника конкурсу, диплом першого, другого чи третього ступеня, а також цінні призи — найновішу літературу про практичну діяльність медичної сестри.

Тепер на Роксолану Параскевич чекає нове випробування — другий, обласний етап конкурсу. Він запланований на середину квітня та відбудеться в Івано-Франківському базовому медичному коледжі.

Конкурс проводиться вже вдруге. Минулого року студентка Медичного коледжу Ольга Цапар, яка перемогла в першому етапі, зайняла друге місце на рівні Івано-Франківської області, інформує прес-служба ІФНМУ.