Результат пошуку зображень за запитом "франківськ скейт парк"

У Франківську скейт-парк біля міського озера існує вже 5 років.

Зараз його вирішили оновити. Невдовзі там з’являться чотири нові фігури. Їх замовив департамент житлової, комунальної політики та благоустрою Івано-Франківської міської ради,йдеться в сюжеті каналу 402.

Торік до міської влади звернулася молодь, яка займається екстремальними видами спорту. Просили оновити елементи, адже деякі з них стали вже небезпечними. На ці потреби посадовці виділили майже пів мільйона гривень. Провели тендер на закупівлю фігур, зараз чекають поставки.

«Квотерпайп високий, квотерпайп, ейрбокс та фанбокс з пірамідою – такі чотири елементи були обрані. Є розміри їхні, є вимоги до їхніх констркецій, до монтажу. Підприємець, який виграв, він з Сумської області. Він надав аналогічні договори, що він займався встановленням скейт-майданчиків у Дніпрі», – розповів директор департаменту Михайло Смушак.

Молодь просила оновити більше фігур. Втім у департаменті змушені виходити з тих фінансів, які є. Сподіваються, що у майбутньому вдасться знайти більше коштів і привести до ладу вест скейт-майданчик. Нові фігури планують поставити до кінця вересня – початку жовтня.

За даними ProZorro, вартість робіт становить 457 026 грн. Постачальник – ФОП Марченко Віктор Михайлович.