Результат пошуку зображень за запитом "стипендія"

Виконком призначив стипендії Івано-Франківської міської ради кращим учням закладів загальної середньої освіти, вихованцям позашкільних закладів, студентам вищих навчальних закладів І-ІІ рівнів акредитації, що знаходяться на території Івано-Франківської міської ради 23 школярів щомісяця протягом року отримуватимуть по 500 гривень, а 17 випускників – по 1000 гривень упродовж І півріччя, пишуть Версії.

Список стипендіатів Івано-Франківської міської ради на 2019 рік, які не є випускниками навчальних закладів у 2019 році

1. Грабовська Данута Янівна – УГ № 1

2. Павлучинська Уляна Вікторівна – УГ № 1

3. Румежак Наталія Олегівна – Гімназія № 2

4. Головатий Владислав Тарасович – Природничо-математичний ліцей

5. Оліяр Олександр Ігорович – Природничо-математичний ліцей

6. Врюкало Володимир Вікторович – Спеціалізована школа № 1

7. Перепелиця Антон Русланович – Спеціалізована школа № 11

8. Белей Ярослав Васильович – Загальноосвітня школа № 25

9. Сапіжак Марта Іванівна – Івано-Франківський академічний ліцей-інтернат

10. Анійчин Марія Романівна – Загальноосвітня школа №12 імені Івана Франка

11. Нагорний Ігор Андрійович – ЗШ № 22

12. Гринюк Олег Юрiйович – Івано-Франківський коледж фізичного виховання

13. Лащевська Анна Вікторівна – Спортивна дитячо-юнацька школа олімпійського резерву № 1

14. Мальований Юліан Олександрович – Дитячо-юнацька школа № 3

15. Яворська Романія Іванівна – Школа-гімназія № 3

16. Ворох Ростислав Васильович – Загальноосвітня школа № 3

17. Гордюк Ольга Володимирівна – Загальноосвітня школа № 6

18. Дем’янів Соломія Михайлівна – Дитяча музична школа № 2 ім. В.Барвінського

19. Пелих Діана Дмитрівна – Міська дитяча екологічна станція

20. Шаптало Анжеліка Сергіївна – Центр дозвілля дітей та юнацтва за місцем проживання

21. Шевцова Єлизавета Валеріївна – Міський центр дитячо-юнацької творчості

22. Середюк Іванна Романівна – Міський центр дитячо-юнацької творчості

23. Слабʼяк Павло Богданович – Міський центр науково-технічної творчості учнівської молоді

Список стипендіатів Івано-Франківської міської ради на 2019 рік, які є випускниками навчальних закладів у 2019 році

1. Петрів Владислав Юрійович – Спеціалізована школа № 5

2. Візнюк Христина Володимирівна – Спеціалізована школа № 5

3. Андрійців Діана Степанівна – Спеціалізована школа № 11

4. Гасіна Христина Михайлівна – Загальноосвітня школа №12 імені Івана Франка

5. Волошинович Євген Васильович – Загальноосвітня школа №12 імені Івана Франка

6. Коржук Єлизавета Любомирівна – Загальноосвітня школа-ліцей № 23

7. Губаль Зоряна Богданівна – Мала академія наук учнівської молоді

8. Павлюк Наталія Василівна – Мала академія наук учнівської молоді

9. Денищук Христина Володимирівна – Дитячо-юнацька школа № 2

10 Заулична Ірина Василівна – Гімназія № 2

11 Димашок Дарія Іванівна – Івано-Франківське музичне училище ім.Д.Січинського

12 Прунько Діана Миколаївна – Загальноосвітня школа № 10, Центр дозвілля дітей та юнацтва за місцем проживання

13 Гаврилко Злата Юріївна – Загальноосвітня школа № 16

14 Фіцак Богдан Володимирович – Коледж електронних приладів

15 Твердохліб Ангеліна Андріївна – Вище художнє професійне училище № 3

16 Лешак Ангеліна Романівна – Центр патріотичного виховання учнівської молоді ім.С.Бандери

17 Берладин Демʼян Ігорович – Вище професійне училище № 21