У фокусі – живі, щирі, справжні емоції: буйна, а інколи застигла, природа, пересічні люди , унікальна архітектура, гірські вершини та прадавні ліси, автопортрети.

 У хлопця вроджена глухота. Попри інвалідність Микола веде активний спосіб життя, займається спортом та багато мандрує. За вдалими кадрами та яскравими моментами фотограф вирушає у дорогу з одним наплічником. Микола може пройти пішки 30 кілометрів на день«Тиша» – це перша фотовиставка 22-х річного Миколи Дяченка з Тисмениці. Експозиція налічує 45 фотографій., а повертається з гігабайтами фотографій – це його думки, несказані слова , які могли бути короткими оповіданнями і довгими вечірніми розмовами. Він бачить те, що зазвичай не помічаємо ми – тишу. Тиша присутня у кожному кадрі. 

Фотовиставка відбудеться у формі зустрічі друзів та знайомства з творчістю Миколи Дяченко. Спілкуватися з гостями фотографу допоможе його товариш, поет Андрій Негрич. (тел. 095 17 53 755), instagram-сторінка фотографа m_dyachenk0.

Експозиція «Тиші» Миколи Дяченка відбудеться у понеділок, 18–го лютого, «Промприлад. Реновація» (вул.Академіка Сахарова, 23). Початок 0 17.00.