Результат пошуку зображень за запитом "Івано-Франківськ"

 Тут і місто з висоти пташиного польоту, і зелені зони, і відремонтовані двори, і смуги велодоріжок. Гарно, зразу видно, що місто змінюється на краще. Беззаперечно члени виконкому поставили за роботу 5.

Але зауваження є. По-перше, потрібно проектантам виходити на місце. Бо хто ті проекти робить, якщо десь шмат дороги лишили, десь тротуар не там, десь про світло забули. По-друге, слід прислухатись до людей. Буває запланують лавку на сонці, а люди все життя під горіхом сиділи, треба там лавку й поставити.

І ще одне побажання особисто Михайлу Смушаку – навчитись говорити «ні», бо так виходить, що за все в місті відповідає департамент ЖКГ. Кожен повинен робити свою роботу. Свою роботу пан Смушак з командою робить добре, розповів міський голова Руслан Марцінків.

Звіт департаменту житлової комунальної політики та благоустрою

Прорив: департамент житлової комунальної політики та благоустрою прозвітував сьогодні перед виконкомом видовищним відео. Тут і місто з висоти пташиного польоту, і зелені зони, і відремонтовані двори, і смуги велодоріжок. Гарно, зразу видно, що місто змінюється на краще. Беззаперечно члени виконкому поставили за роботу 5.Але зауваження є. По-перше, потрібно проектантам виходити на місце. Бо хто ті проекти робить, якщо десь шмат дороги лишили, десь тротуар не там, десь про світло забули. По-друге, слід прислухатись до людей. Буває запланують лавку на сонці, а люди все життя під горіхом сиділи, треба там лавку й поставити.І ще одне побажання особисто Михайлу Смушаку – навчитись говорити «ні», бо так виходить, що за все в місті відповідає департамент ЖКГ. Кожен повинен робити свою роботу. Свою роботу пан Смушак з командою робить добре.

Posted by Руслан Марцінків on Thursday, December 14, 2017