На черговому засідання 36-ї сесії обласної ради депутати розглянули проект рішення “Про призначення генерального директора комунального некомерційного підприємства “Івано-Франківська обласна дитяча клінічна лікарня Івано-Франківської обласної ради”, пишуть Версії.

На минулій сесії для затвердження переможця конкурсу на посаду не вистачило одного голосу.

Питання стояло 28-им у порядку денному, але зважаючи на резонанс, було вирішено проголосувати за проєкт рішення ще до перерви – після розгляду звернень.

Перед відкриттям сесії медики зібралися перед адмінбудівлею – працівники ОДКЛ прийшли під раду підтримати переможця конкурсу Тараса Мельника. Для колективу важливо, щоб лікарня в час проведення другого етапу медреформи мала постійного керівника.

За призначення Тараса Мельника гендиректором дитячої лікарні проголосували 52 депутати.

Нагадаємо, у вересні 2019 року було створено комунальне некомерційне підприємство “Івано-Франківська обласна дитяча клінічна лікарня Івано-Франківської обласної ради” шляхом реорганізації Івано-Франківської обласної дитячої клінічної лікарні. У грудні оголосили конкурс на зайняття посади гендиректора медзакладу.

Прийом заявок на конкурс стартував 23 грудня. Було подано пакети документів від семи кандидатів, проте до участі в конкурсі допустили лише п’ятьох – Ларису Підвербецьку, Тараса Мельника, Ярослава Криштафовича, Ігоря Дмитренка та Олега Курташа. Пропозиції Володимира Семенюка та Михайла Глаговича були відхилені.

4 лютого 2020 року на засіданні конкурсної комісії департаменту охорони здоров’я ОДА генеральним директором КНП “Івано-Франківська обласна дитяча клінічна лікарня” обрали заступника головного лікаря з хірургічної роботи ОДКЛ Тараса Мельника.

Підписуйтесь на канал Версій в Telegram та читайте нас у Facebook. Завжди цікаві та актуальні новини!