Результат пошуку зображень за запитом "Франківськ"

В рамках семінару, 2 вересня, у громадському ресторані «Urban Space» відбудеться публічна презентація за участю іноземних експертів.  Про це пишуть Версії

Яна Браун, музеєзнавець з Берліна, фахівець з питань створення цифрового доступу до культурної спадщини, що співпрацює з Friedrichshain-Kreuzberg Museum у Берліні, розповість про практику збереження пам’яті в Німеччині. Кайл Логан – доброволець Корпусу Миру, бакалавр мистецтв в сфері міжнародних відносин Ґаучер-коледжу в Балтіморі, магістр в галузі державного управління Інституту міжнародних досліджень в Монтереї, представить переосмислений погляд на історію Івано-Франківська.

Також в рамках заходу буде презентовано концепцію унікального віртуального музею культури Луганська «Luhansk’s Art & Facts – Збереження культурної спадщини Донбасу», який реалізовують спільно Goethe-Institut Ukraine та Молодіжна організація СТАН за підтримки Міністерства іноземних справ Федеративної Республіки Німеччина та за консультативної підтримки FHXB Friedrichshain-Kreuzberg Museum в Берліні.

Учасники дізнаються, якою є практика збереження пам’яті та порятунку культури в умовах збройних конфліктів, а також як збереження культурної спадщини може вплинути на побудову діалогу та примирення в сучасному українському суспільстві.

Організатори семінару наголошують на його відкритості та запрошують до участі в ньому експертів культури, митців, музейників, представників медіа та жителів міста.

Експертний семінар «Збереження пам’яті задля побудови діалогу та примирення в Україні» організовується Молодіжною організацією СТАН при фінансовій підтримці Natoinal Endowment for Democracy (NED) в рамках проекту “Діалог та примирення в регіонах України”.

Для отримання детальнішої інформації звертайтеся до організаторів заходу:

050 60 10 734; [email protected]

095 349 53 25; [email protected]