Справу слухає колегія суддів Васильєва, Кукурудз та Повзло за участі прокурора Ігоря Буджака та захисника. Справу суд розглядає за участі обвинувачуваного Тараса Бейкула.

В апеляційній скарзі йдеться про те, що Бейкул має на утримпння неповнолітнього осиротілого племінника, хвору маму та збирається одружуватись. Має постійне місце проживання в Івано-Франківську, тож захист просить домашній арешт для підозрюваного, пишуть Версії з посиланням на Фіртку.

Втім прокурор наголошує, що апеляційна скарга необгрунтована і потрібно відмовити у скарзі.

“Вважаю, що суд першої інстанції надав всі необхідні докази”, – каже прокурор.

Сам обвинувачуввний про той день розповів так: “В той день я був у клубі. Але нікого не бив і не стріляв. Я зайшов і вийшов з клубу. Друзі подзвонили і повідомили, що їх бють. Коли я приїхав – по нас стріляли. Я захищав себе і друзів я піднявся і сказав, що в мене зброя, і вийшов з клубу. Рушниця була в авто, вона зареєстрована. Я навіть не знав чи вона заряджена. Хотів злякати з метою захисту. Я був там 30-40 секунд”.

Прокурор звпитав яким чином чоловік проніс зброю та де була охорона.

“Я піднявся і забрав друга. Там було 20-30 людей, які били друзів. Перед собою проніс, я був всередині кілька секунд”,- каже Бейкул.

“У мене контракт на 2 роки, я офіційно працюю і маю житло в гуртожитку вже 8 місяців там живу”,- додав Бейкул

Перед дебатами суддя дав слово Бейкулу.

“Я розкаююсь, я не збираюсь нікуди тікати. У мене мама хвора, дружина. Я все усвідомив і прошу домашній арешт”,- відмітив Бейкул.

Відтак суд вийшов у нарадчу кімнату. Скаргу залишили без задоволення.


Як повідомлялося, 11 чоловіків влаштували стрілянину в нічному клубі Івано-Франківська. Всі затримані – немісцеві, мешканці Київської, Харківської та Луганської областей.

Внаслідок стрілянини двоє відвідувачів нічного клубу поранені в ноги, їх шпиталізували.

Шістьом учасникам тих подій оголосили підозру через хуліганські дії із застосуванням зброї. П’ятьох з них, як свідків, згодом відпустили.

За словами поліції, сварка між нетверезими компаніями розпочалася в ніч на неділю у розважальному закладі. Втрутилася його охорона і вивела молодих людей, однак ті не заспокоїлися, викликали підмогу зі зброєю, повернулися до клубу та почали стріляти.