Матч відбудеться 20 вересня.

Президент клубу “Прикарпаття” Василь Ольшанецький повідомив, що львівський клуб заявив про організований приїзд до Івано-Франківська 650 вболівальників. Загалом “Карпати” просять зарезервувати на них тисячу квитків, пишуть Версії з посиланням на  “Галку”.

Для зручності гостей та безпеки на стадіоні, усіх вболівальників “Карпат” розмістять на “стоячому” секторі позаду воріт (зі сторони вулиці Чорновола). Директор стадіону Володимир Ковалюк повідомив, що там завершуються ремонтні роботи, забирають дерев’яні лавки та цеглу. Загалом присутні погодилися, що зважаючи на останні невдалі матчі “Карпат” у Прем’єр-Лізі, їхні фанати можуть бути агресивними, тож до цього потрібно бути готовим та не допустити провокацій. Йшлося навіть про те, аби в день гри закрити навколишні торгові заклади – але рішення за власниками бізнесів.

Крім того, зважаючи на інтерес місцевої публіки до матчу, додатково відкриють сектор під таблом, який вміщує дві тисячі людей. Він також буде “стоячим”. Стадіон матиме додаткове звукове забезпечення.

До слова, на нараді вирішили організувати перевірку гостей металодетекторами. Охорону громадського порядку забезпечуватимуть Нацполіція, патрульна поліція, Муніципальна варта, Самооборона і стюарти, загалом близько 200 осіб.

Також напередодні гри закриють проїзд вулицею Дорошенка – її використовуватимуть для паркування транспорту вболівальників.