Результат пошуку зображень за запитом "вакцинація"

3 січня на засіданні виконавчого комітету очільниця управління охорони здоров’я відзвітувала про виконання заходів міської цільової Програми покращення діагностики, лікування та профілактики злоякісних новоутворів населення м. Івано-Франківська на 2018 – 2020 роки, пишуть Версії.

У Франківську планують створити цитологічну лабораторію, оскільки щороку близько мільйона гривень витрачають на аналізи в таких лабораторіях в інших містах. В той же час на облаштування такої лабораторії у Франківську потрібно близьки 750 тисяч гривень. Також у місті планують провести вакцинацію проти раку шийки матки у дівчаток з 9 років.

“Для дітей потрібно дві дози вакцини, в той час як для дорослих жінок вже необхідно 3-4 дози вакцини”, – відмітила Марія Бойко.

У 2018 році у місті вперше провели “Місяць жіночого здоров’я”. Було обстежено більше тисячі жінок, з них 600 – дівчата-підлітки.

“Кожна четверта дитина була направлена на лікування, – відмітила секретар міської ради Оксана Савчук. – Також у двох жінок виявили рак на ранній стадії, тож у них є великі шанси на одужання”.

У 2019 році планують продовжити практику проведення “Місяця жіночого здоров’я”.