В Івано-Франківську трапився збій у мережі Vodafone. Багато користувачів скаржаться, що не можуть здійснювати дзвінки. При збої виклику видає «мобільна мережа не доступна».

Перебої в роботі оператора також зафіксували в Тисмениці, Болехові, на Калущині та в Києві. Громадяни повідомляють про різні збої. Одні не можуть телефонувати, інші відзначають, що вхідні дзвінки працюють, а вихідні – ні. В когось мережа дозволяє лише підключитися до Інтернету. В інших повністю відсутній зв’язок.

В самій компанії в коментарі Версіям повідомили, що мають непередбачувані технічні проблеми, проте, працюють над їх вирішенням.

“Протягом останньої години у ряда клієнтів можуть бути недоступними голосовi послуги, – повідомили у Vodafone. – Виникли непередбачувані технічні складнощі, над їхнім оперативним вирішенням ми вже працюємо. Наразі проблема стосується безпосередньо голосового зв’язку, інтернет мережа має працювати у звичному режимі. Тож поки просимо вас користуватися месенджерами та іншими доступними засобами зв’язку”.

Підписуйтесь на канал Версій в Telegram та читайте нас у Facebook. Завжди цікаві та актуальні новини!