Про це розповів заступник керуючого справами – начальник управління організаційно-інформаційної роботи та контролю Андрій Лис, пишуть Версії з посиланням на Фіртку.

Йдеться про ділянку біля міського озера площею 4 га, на якій минулого року міська рада дозволила збудувати капличку та встановити хрести.

Земля перебуває в оренді товариства з обмеженою відповідальністю «Розважально-відпочинковий центр «Гаразд».

На сесії міської ради розглядатимуть надання згоди ТзОВ «Розважально-відпочинковий центр «Гаразд» на поділ земельної ділянки на дві земельні ділянки площами: 2,8244 га та 1,1766 га.

Крім того, за згодою двох сторін буде розірвано попередній договір і укладено новий – ТзОВ  «Розважально-відпочинковий  центр  «Гаразд» орендуватиме наступні 12 років ділянку площею 2,8244 га.

Меншу ділянку передадуть в постійне користування комунальному підприємству «Центр розвитку міста та рекреації» для створення міського парку.

«Ви знаєте цю історію з ділянкою біля озера. Ми маємо маленьку перемогу. «Гаразд» відмовляється від частини землі і ми передаємо її «Центру рекреацій», – наголосив міський голова Руслан Марцінків.

Згідно із мировою угодою, частина ділянки – майже 1,18 га залишається за містом. Її закріплять за КП “Міський центр розвитку міста та рекреації”. Також анульовується претензія на стягнення 1 млн 800 тис грн.

А поки приступають до облаштування відпочинкової зони.

Підписуйтесь на канал Версій в Telegram та читайте нас у Facebook. Завжди цікаві та актуальні новини!