Претендент на цю посаду має мати повну вищу освіту за напрямом підготовки “Медицина”, спеціальністю “Лікувальна справа”, пройти інтернатуру за однією зі спеціальностей медичного профілю за спеціальністю “Організація і управління охороною здоров’я”, рівень кваліфікації – вища або перша категорія. Претендент має мати сертифікат лікаря-спеціаліста та посвідчення про присвоєння кваліфікаційної категорії з цієї спеціальності.  Про це пишуть Версії з посиланням на Галку.

Стаж роботи стаж роботи за фахом – не менше 7-10 років.

Для попереднього розгляду документів кандидатів на цю посаду у виконкомі створили комісію у складі: секретаря міської ради Оксани Савчук; заступника міського голови Олександра Левицького; заступника головного лікаря Центральної міської клінічної лікарні з медичної частини Олега Ціхоня; директора Департаменту правової політики Надії Кедик та начальника відділу кадрів Наталії Тріщ.

Документи приймаються до 10 червня за адресою: м. Івано-Франківськ, вул. Грушевського, 21, кабінет 320, відділ кадрів міської ради.

Нагадаємо, 26 червня Івано-Франківська міська рада створила  міську поліклініку №5 на базі Державного закладу відділкової лікарні Львівської залізниці,