Як повідомлялось раніше, питання спорудження церкви неоднозначне та викликало чимало обговорень. Наприкінці липня питання будівництва церкви обговорили на містобудівельній раді. Про це пишуть Версії з посиланням на Фіртку.

Нагадаємо, тоді архітектори висловили різні думки з даного приводу, тож містобудівна рада відправила це питання на доопрацювання.

Як розповів “Репортеру” представник церкви Святого Миколая Ігор Остяк, навколо колишнього кафе “Казка” встановлять новий будівельний паркан і одразу ж розпочнуть роботи.

У мережі  Nazar Maksymiv  оприлюднив фото початку робіт. Люди одразу ж зацікавилися тим, що відбувається і хто виконавець.

На момент розмови Ігор Остяк якраз приїхав до території “Казки”, щоб показати активістам копії всіх дозвільних документів, однак, каже, його не дочекалися.

“Ми ставимо паркан і починаємо будівництво церкви. Робимо заїзд зі сторони Валової на горб, – говорить Ігор Остяк. – Люди задають питання за дерева. Гарантую, що ні одне дерево не спиляємо.”

Ігор Остяк запевняє, що будівницво не вийде за територію плану. Також обіцяє додатково внизу біля доріжки облаштувати дитячий майданчик. За словами Остяка, люди зібрали 65 тисяч пожертв на будівництво паркана.

“Новий заїзд уже затверджений у МВК. Я гарантую, що тут буде і церква, і дитячий майданчик і благоустрій, – додає Остяк. – Я почну розбирати завали. Без археологів нічого робити не будемо. Нехай вони дивляться”.

Нагадаємо, Костянтин Бородайко передав цю ділянку Івано-Франківській єпархії УГКЦ ще у 2004 році, а також оплатив виготовлення проекту на будівництво церкви. У 2006 році проект пройшов експертизу. Майбутній храм має вмістити 200 людей. Його будуватимуть за пожертви. Один прихожанин вже готовий виділили 1 млн. грн на будівництво.