Як пояснили кореспондентці працівники стоянки, платна парковка почала працювати 25 січня цього року. Залишити автівку на одну годину вартує 8 гривень, до півгодини – безкоштовно. Однак, чомусь водії й далі залишають свої авто на дорозі. На запитання, чи є такі, що відмовляються залишати автівки коли дізнаються, що паркування тут платне, працівник відповідає ствердно, пишуть Версії з посиланням на Бліц-Інфо.

“Буває й не питають нічого… Заїдуть, побачать шлагбаум і розвертаються. Хоч вільних місць не браку”– каже чоловік.

Враховуючи, що вулиця Коновальця має лише дві полоси, це ускладнює пересування іншим учасникам дорожнього руху. Адже водії не можуть одночасно розминутися на обкладених транспортними засобами обабіч доріг, особливо – автобуси.

Варто додати, що днями на перехресті Січових – Коновальця комунальний автобус не розминувся з автівкою, через припарковану “Хонду”,  яка згодом поїхала з місця ДТП.

Слід зауважити, що схожа ситуація зі стихійним паркуванням є також на Чорновола та Мельника. При тому, що віднедавна на Чорновола також з’явилась платна автостоянка, а на Мельника діє великий підземний паркінг.