http://www.galka.if.ua/wp-content/uploads/2016/05/skver1.jpg

Це буде сквер загальною площею 1000 квадратних метрів. Стан робіт на цьому об’єкті перевірив міський голова Івано-Франківська Руслан Марцінків разом з директором департаменту житлової, комунальної політики та благоустрою Михайлом Смушаком. Про це пишуть Версії з посиланням на Галку.

http://www.galka.if.ua/wp-content/uploads/2016/05/skver.jpg

Як розповів представник підрядної організації, головний інженер «Івано-Франківської дорожньої служби» Генадій Тарасюк, роботи тут розпочались на початку травня і їх планують завершити до кінця червня.

Із загальної площі скверу близько 900 квадратних метрів займатимуть бруковані доріжки. Також додатково озеленять територію, висадять нові декоративні кущі, квіти та дерева.

http://www.galka.if.ua/wp-content/uploads/2016/05/skver2.jpg

Ці роботи закінчать приблизно до середини червня. А далі почнеться друга черга – встановлення лавок, новітнього освітлення, урн для сміття. Також окремо передбачено місце для паркінгу.

«Зараз активно тривають роботи з облаштування відпочинкових зон в усьому місті. Івано-Франківська міська рада взялась за створення, відновлення чи ремонт загалом 38 скверів. На вул. Вовчинецькій, яка є однією з найбільших у місті, це вже друга така зона.

Перша, яку ми нещодавно оглянули, – поблизу будинків 206-208. Також на часі благоустрій скверу на вул. Військових Ветеранів, Галицька-Витвицького та друга черга робіт на Княгинині, поблизу лемківської церкви. Крок за кроком кожен куточок нашого міста робимо комфортним для іванофранківців та гостей», – поділився планом робіт Руслан Марцінків.